Anmälda brottare

 

Ladda hem listan på anmälda brottare csv-fil som kan öppnas med Exel
Sortera efter åldersklass
Sortera efter Klubb
Namn Klubb Kategori Vikt
Antal anmälda: 240 st
Noac Vilkman Bjuvs BK GR 11 27
Omar Fakhro Svedala BK GR 11 29
Cesar Ström BK Starke GR 11 29
Gustav Dahlqvist Alebrottarna GR 11 29
David Hidling BK Atle GR 11 30
Bastian Amar BK Atle GR 11 30
Lukas Persson Björnekulla BK GR 11 30
Yones Saado Limhamns BK GR 11 30
Mohammad Hallak Limhamns BK GR 11 30
Charlie Schuman Hörby Brottarklubb GR 11 30
Finn Malmgren Hörby Brottarklubb GR 11 31
Emil Bösch Svedala BK GR 11 32
Santino Taube Kungsbacka BK GR 11 33
Alve Malm Viskafors AK GR 11 33
Wilmer Pålsson Bjuvs BK GR 11 33
Albin Jäderkvist HBK Bergania GR 11 34
Melvin Torstensson Varberg BOIS BK GR 11 34
Oskar Friberg Skurups SK GR 11 34
Andreas Mortenssen BK Thor GR 11 35
Anton Widerberg BK Banèr GR 11 35
Vilhelm Kvarnfjärd Alebrottarna GR 11 35
Lucas Stèen BK Banèr GR 11 36
Jakob Abubakarov Alvesta BK GR 11 37
Dominic Jorgensen BK Thor GR 11 37
Abubakar Abubakarov Alvesta BK GR 11 38
Max Lund HBK Bergania GR 11 38
ville andersson Marsvinsholms IF GR 11 38
Oliver Rasmussen AK Heros GR 11 38
Luan Osmani Limhamns BK GR 11 38
Vidar Stighäll BK Banèr GR 11 39
Liam Schödin Kävlinge/furulund BK GR 11 39
Kristijonas Kriziunasuskas Skurups SK GR 11 40
Oliver Larsson Kungsbacka BK GR 11 42
Liam kvarnström Höörs bk GR 11 42
Gabriel Möller Hansen BK Thor GR 11 46
Jack Ylander IK Sparta GR 11 60
Pelle Segerlund BK Starke GR 14 29
Zakaria Fakhro Svedala BK GR 14 31
Pelle Cevik AK 77 GR 14 32
Sebastian Pålsson Klippans BK GR 14 34
Bara Kobani Halden Atletklubb GR 14 34
Elias Humle BK Thor GR 14 34
Vale Kristensson BK-Velo GR 14 34
Ebbe Jörgensen Bjuvs BK GR 14 34
Walter Philipsson Bjuvs BK GR 14 34
Viktor Schödin Kävlinge/furulund BK GR 14 37
Elias Schödin Kävlinge/furulund BK GR 14 37
Sixten Svärdh Molin Klippans BK GR 14 38
Asmus Rasmussen BK Thor GR 14 38
Malthe Rasmussen AK Heros GR 14 38
Simon Göransson Bk Pan GR 14 38
Albin Granemark Hörby Brottarklubb GR 14 38
Melvin Mårtensson Värnamo bk GR 14 39
Anton Nyqvist Kungsbacka BK GR 14 41
Emil Gustafsson Kungsbacka BK GR 14 41
Liam Ekberg Klippans BK GR 14 41
Storm Ryden Halden Atletklubb GR 14 41
Olle Otterdal Varberg BOIS BK GR 14 41
Hugo Granemark Hörby Brottarklubb GR 14 41
August Forslund Varberg BOIS BK GR 14 41
Mio Flink Bjuvs BK GR 14 41
Xavier Zungia IK Sparta GR 14 43
Uno Malmgren Svedala BK GR 14 44
Billy Marques Varberg BOIS BK GR 14 44
Isak Hidling BK Atle GR 14 44
Max Hagstedt Kungsbacka BK GR 14 44
Halid Yusupov Klippans BK GR 14 44
Bardi Qyqalla Höörs bk GR 14 44
Jonas Petersen AK Heros GR 14 44
Alexander Rudy AK Heros GR 14 44
Maxim Spiric Göteborgs Atletklubb GR 14 44
Sture Rosen Hörby Brottarklubb GR 14 44
Tamerlan Mamyshev Alvesta BK GR 14 44
Charlie Askling Limhamns BK GR 14 44
Samir Hallak Limhamns BK GR 14 44
Hugo Lethinen Eslövs AI GR 14 45
Max Eriksen Värnamo bk GR 14 45
Sarhan Igidov BK Atle GR 14 48
Melker Selander Sundsvall AIK GR 14 48
Harald Bjerge Halden Atletklubb GR 14 48
Gustav Skovbo AK Heros GR 14 48
Svante Fellman Varberg BOIS BK GR 14 48
Frederik Ulriksen BK Thor GR 14 48
Jack Svensson Göteborgs Atletklubb GR 14 48
Tage Tingvall Borås Brottarklubb GR 14 48
Daaniel Nikitin Sundsvall AIK GR 14 48
Elio Tanaka IK Sparta GR 14 48
Milo Nordqvist Bk Pan GR 14 48
Wiking Hvam Bjuvs BK GR 14 48
Loke Alfredsson Lundberg Kungsbacka BK GR 14 52
Erik Nilsson HBK Bergania GR 14 52
Liam Carlsson HBK Bergania GR 14 52
Grim Södergård Göteborgs Atletklubb GR 14 52
Joel Jönsson Svedala BK GR 14 57
Johannes Olsson BK Atle GR 14 57
Maximillian Bjerge BK Atlas Fredrikstad GR 14 57
Maximilian Simon BK Starke GR 14 57
Ludwig Cederholm HBK Bergania GR 14 57
Yusuf Polat BK Thor GR 14 57
Sixten Djurbäck Viskafors AK GR 14 57
Liam Vesterberg Borås Brottarklubb GR 14 57
Gisle Öygarden Marsvinsholms IF GR 14 58
Aron Nordqvist Bk pan GR 14 62
Malkolm Farkas Marsvinsholms IF GR 14 62
Vidar Kristensson BK-Velo GR 14 62
Dennis Krook BK Banèr GR 14 62
Elijas Kriscinuas Bjuvs BK GR 14 62
Alex Jovanovic Svedala BK GR 14 68
Viggo Skoog Klippans BK GR 14 68
Elias Bengtsson Bk Pan GR 14 71
Zet Flink Bjuvs BK GR 17 48
Isak Andersson Dalby BK GR 17 50
Mathias Rasmussen AK Heros GR 17 55
Silas Humle BK Thor GR 17 55
Benjamin Haideri Dalby Bk GR 17 60
Ted Severinsson BK Starke GR 17 60
Isak Johansson Värnamo bk GR 17 60
Lukas issal Värnamo bk GR 17 60
Magomed Sadaev Alvesta BK GR 17 60
Leo Svensson Göteborgs Atletklubb GR 17 60
Vilmer Nygren Limhamns BK GR 17 60
John Askling Limhamns BK GR 17 60
Elias Lind BK-Velo GR 17 62
Wilmer Guldstrand BK Atle GR 17 65
Njaal Öygarden Marsvinsholms IF GR 17 65
Mathias Holck AK Heros GR 17 65
Ruben Stråkeved Värnamo bk GR 17 65
Adrian Lammi Viskafors AK GR 17 65
Wilmer Forsberg Viskafors AK GR 17 65
Hampus Areberg Bjuvs BK GR 17 65
Melvin Larsen Bk pan GR 17 71
Hannes Hansson BK Starke GR 17 71
Karl Holmberg BK Starke GR 17 71
Milton Farkas Marsvinsholms IF GR 17 71
Ossian Johansson BK Atle GR 17 71
Marcus Ravn AK Heros GR 17 71
Mille Forsberg Viskafors AK GR 17 71
Liam Azzam Svedala BK GR 17 71
Zakk Marques Varberg BOIS BK GR 17 71
Adam Olsson BK Atle GR 17 80
Hugo Svahn Klippans BK GR 17 80
Simon Castello Klippans BK GR 17 80
Oliver Farnestam Bk pan GR 17 80
Oskar Johansson Bk pan GR 17 80
Erik Havi Sjödahl Bjuvs BK GR 17 80
Josef Osman Klippans BK GR 9
Erik Hilding Värnamo bk GR 9 22
Albin Göransson Bk Pan GR 9 22
Jordan Skantz Kungsbacka BK GR 9 23
Harry Ersson BK Starke GR 9 23
Casper Jorsell Björnekulla BK GR 9 23
Liam jaresäter Eslövs AI GR 9 24
Oliver Gustafsson Kungsbacka BK GR 9 24
Gustav Ramel Svedala BK GR 9 26
Ibrahim Ganchaev Alvesta BK GR 9 26
Felix Göransson Bk Pan GR 9 26
Axel Bösch Svedala BK GR 9 27
Matteo Hunt Skurups SK GR 9 27
Jeremy Scharff BK Thor GR 9 29
London Linnèr BK-Velo GR 9 30
Arvid Alfredsson Lundberg Kungsbacka BK GR 9 30
Rasmus Hagald Värnamo bk GR 9 30
Charlie Skantz Kungsbacka BK GR 9 31
Frank Almgren BK Starke GR 9 32
Albos Qyqalla Höörs bk GR 9 32
Mohammed Ali Harbour Alvesta BK GR 9 34
Måns Forssmed Värnamo bk GR 9 35
Teo Nystedt Björnekulla BK GR 9 35
Hjalmar Hellström Turesson Värnamo bk GR 9 37
Hussin Sedem BK Thor GR 9 40
Jonathan Calan Värnamo bk GR 9 40
Loke Axelsson BK Banèr GR 9 41
Bianca Lundqvist Klippans BK WW 11
Tove strumbecker Eslövs AI WW 11 26
Izabelle Hunt Skurups SK WW 11 29
Edith Lantz BK-Velo WW 11 31
Bonnie Bergquist Svedala BK WW 11 32
Ester Rubensson BK Viking WW 11 32
Ines Putkonen Varberg BOIS BK WW 11 33
Stina Otterdal Varberg BOIS BK WW 11 33
Emilie Girgenshon IK Sparta WW 11 33
Zara Bourgi Alebrottarna WW 11 34
Emma Olsson BK Atle WW 11 35
Hollie Ersson BK Starke WW 11 35
Agnes Karlsson Värnamo bk WW 11 35
Elsa Ransheim HWT WW 11 37
Matilda Neckfors Höörs bk WW 11 38
Aliki Fotiadou IK Sparta WW 11 40
Dania Mdaghmash BK Thor WW 11 46
Saga Andersson BK Starke WW 11 50
Sarah Andersson HWT WW 14 34
Sally Malmgren Svedala BK WW 14 36
Kari Bjerge Halden Atletklubb WW 14 36
Tuva Stenmark HWT WW 14 38
Maya Sandqvist Värnamo bk WW 14 39
Sally Hammarbäck Alebrottarna WW 14 39
Tindra Persson Svedala BK WW 14 42
Rocki Bergquist Svedala BK WW 14 42
Cassandra Persson Björnekulla BK WW 14 42
Vanja Philipsson HWT WW 14 42
Kaylee Bergstrand IK Sparta WW 14 42
Ebba Franzen Eslövs AI WW 14 45
Vanessa Azzam Svedala BK WW 14 46
Liv Fritzon BK Viking WW 14 46
Märta Hidling BK Atle WW 14 50
Tilda Jivenius BK-Velo WW 14 50
Malou Lundqvist Klippans BK WW 14 50
Elin Mirheden Dalby BK WW 14 54
Ellie Jeppsson BK Viking WW 14 54
Emils kraft Sösdala BK WW 14 54
Alice Näsström Borås Brottarklubb WW 14 58
Sofi nilsson Eslövs AI WW 14 59
Sigrid Tannlund Eslövs AI WW 14 61
Lova Moden BK-Velo WW 14 62
Doris Eliasson BK-Velo WW 14 62
Blessing Levin BK Starke WW 14 62
Elsa Eichholser HWT WW 14 62
Smilla Gudmunsson Klippans BK WW 14 66
Alva hallberg Sösdala BK WW 17 49
Mira Kronholm BK-Velo WW 17 53
Sandra Pii Lind Skurups SK WW 17 55
Ellie Hidling BK Atle WW 17 57
Isabella Gudmundsdottir Dalby BK WW 17 57
Olivia Johansson BK Atle WW 17 61
Stella Tingvall Borås Brottarklubb WW 17 61
Moa Karlsson IK Sparta WW 17 61
Agnes Hald Sundsvall AIK WW 17 65
Kajsa Bäckman BK Atle WW 17 65
Ella Nilsson HBK Bergania WW 17 65
Molly Dahlin Klippans BK WW 17 65
Alva Mårtensson Klippans BK WW 9
Alice Lennartsson Sösdala BK WW 9 23
Ellionor Granmark Hörby Brottarklubb WW 9 27
Melissa Bourgi Alebrottarna WW 9 28
Larrine Hallak Limhamns BK WW 9 28
Ester Issal Värnamo bk WW 9 29
Linea Osmani Limhamns BK WW 9 32
Signe Håkansson BK Banèr WW 9 34
Nea Johansson BK Atle WW 9 34
Gabbi Jovanovic Svedala BK WW 9 35

 

Besökare sedan 29/1 2011
Idag: 2 Igår: 8
Totalt: 6035 Medel/dag: 9
Valid XHTML 1.0 Transitional
Logga in