Anmälda brottare

 

Ladda hem listan på anmälda brottare csv-fil som kan öppnas med Exel
Sortera efter åldersklass
Sortera efter Klubb
Namn Klubb Kategori Vikt
Antal anmälda: 240 st
William Kryger Bk Pan GR 11 24
Zakaria Fakhro Svedala BK GR 11 25
Kevin Skantz Kungsbacka BK GR 11 26
Leon Torstensson Karlshamns BK GR 11 27
Melker Nilsson Bk Pan GR 11 27
Melvin Håkansson BK Ore GR 11 29
Hampus Kryger Bk Pan GR 11 29
Vale Kristensson Bk Velo GR 11 29
Ebbe Jörgensen Bjuvs BK GR 11 29
Theo Dietrich Eslövs AI GR 11 30
Anton Nyqvist Kungsbacka BK GR 11 30
Ellis Krook IK Sparta GR 11 31
Albin Hörby BK GR 11 31
Sixten Svärd Molin Klippans brottarklubb GR 11 31
Simon Göransson Bk Pan GR 11 32
Silas Hardermyr Marsvinsholms IF GR 11 32
Maxim Spiric Kungsbacka BK GR 11 32
Henrik Lind Varbergs Bois brottarklubb GR 11 32
August Forslund Varbergs Bois brottarklubb GR 11 32
Emil Johansson Klippans brottarklubb GR 11 32
Lukas Nilsson BK Ore GR 11 33
Isak Kruger Groso Svedala BK GR 11 33
Imman vacoev Osby aobk GR 11 34
Love Liljegren HBK Bergania GR 11 34
Charlie Askling Limhamns BK GR 11 34
Mio Flink Bjuvs BK GR 11 34
Hamzat yusupov Klippans brottarklubb GR 11 34
Alfred Reimer Osby aobk GR 11 35
Elliot simoncoviq Höörs bk GR 11 35
William Mårtensson Marsvinsholms IF GR 11 35
Halid yusupov Klippans brottarklubb GR 11 35
Vincent Kvarnström Höörs bk GR 11 36
Sixten Lindgren IK Sparta GR 11 36
Loke Alfredsson Lundberg Kungsbacka BK GR 11 36
Samir Hallak Limhamns BK GR 11 37
Johannes Olsson BK Atle GR 11 37
Svante Fellman Varbergs Bois brottarklubb GR 11 37
Billy Marquès Varbergs Bois brottarklubb GR 11 38
Kevin Porsebäck Nilsson Hästveda Brottarklubb GR 11 38
Talha Fakhro Limhamns BK GR 11 38
Sture Rosén Hörby BK GR 11 38
Viggo Julin Osby aobk GR 11 39
Elvin Velic Limhamns BK GR 11 39
Morris Bengtsson Kungsbacka BK GR 11 39
Gisle Öygarden Marsvinsholms IF GR 11 40
Viking Hvam Bjuvs BK GR 11 40
Sarhan Igidov BK Atle GR 11 40
Ludwig Henning Kungsbacka BK GR 11 40
Milo Nordqvist Bk Pan GR 11 42
Hugo Lehtinen Eslövs AI GR 11 44
Ludwig Cederholm HBK Bergania GR 11 44
Christoffer Romell Skarabrottarna Bk Sana GR 11 46
AHMAD FARES MALMÖ TIGERS GR 11 46
Melvin Pernung Svedala BK GR 11 48
Malkolm Farkas Marsvinsholms IF GR 11 53
Elijas Krisciunas Bjuvs BK GR 11 53
Liam Ekberg Klippans BK GR 14 34
Loa jönsson Bk Velo GR 14 34
Lukas Jönsson Bk Velo GR 14 34
Erik Lundqvist Klippans brottarklubb GR 14 34
Liam Carlsson Ängelholms Brottarklubb GR 14 38
Eliah Ekberg Höörs bk GR 14 38
Hazar Dagli IK Sparta GR 14 38
Fabian Åback Eslövs AI GR 14 38
Jebril Fakhro Limhamns BK GR 14 38
Oskar Neckfors Höörs bk GR 14 41
Harry Krook IK Sparta GR 14 41
Erik Nilsson HBK Bergania GR 14 41
John Askling Limhamns BK GR 14 41
Vincent Broscheit Bjuvs BK GR 14 41
Oliwer Wijk Kungsbacka BK GR 14 41
Edvin Besic Eslövs AI GR 14 44
Felix Feiff Olsson Ängelholms Brottarklubb GR 14 44
Sigge Bångö IK Sparta GR 14 44
Axel Baff Limhamns BK GR 14 44
Harry Johansson BK Ore GR 14 48
Anton Levin Svedala BK GR 14 48
Måns Törnell Höörs bk GR 14 48
Vidar kristensson Bk Velo GR 14 48
Loi Olsson Hästveda Brottarklubb GR 14 48
Ruben Stråkeved Värnamo bk GR 14 48
AHMED BERJAWI MALMÖ TIGERS GR 14 48
ELLIOT TRELLID MALMÖ TIGERS GR 14 48
Vilmer Nygren Limhamns BK GR 14 48
Liam Lundkvist Klippans brottarklubb GR 14 48
Aron Nordqvist Bk Pan GR 14 52
Hugo Herllström IK Sparta GR 14 52
Maksim Jovic IK Sparta GR 14 52
Elliot Sjögren Limhamns BK GR 14 52
Kevin Göransson Bk Pan GR 14 57
Elias Bengtsson Bk Pan GR 14 57
Melker Nellsjö Bk Envig GR 14 57
Milton Farkas Marsvinsholms IF GR 14 59
Melvin Larsen Bk Pan GR 14 62
Linus Åhlander Värnamo bk GR 14 62
Adam Olsson BK Atle GR 14 62
Andy Segerlind Limhamns BK GR 14 65
Robin Chesterson Värnamo bk GR 14 67
Oliver Farnestam Bk Pan GR 14 68
Alexander Larsson Kävlinge Furulunds BK GR 14 68
Adam Fares Bk Envig GR 14 68
Denniz Bekir Varbergs Bois brottarklubb GR 17 45
ELIAS FLASCH MALMÖ TIGERS GR 17 45
Isak Johansson Värnamo bk GR 17 48
Noah Henriksson Klippans brottarklubb GR 17 48
William Lilja Klippans brottarklubb GR 17 48
Njaal Öygarden Marsvinsholms IF GR 17 51
Jonathan Svensson Varbergs Bois brottarklubb GR 17 51
Alex Månsson Osby aobk GR 17 52
Max Andersson Varbergs Bois brottarklubb GR 17 55
Oliver Issal Värnamo bk GR 17 55
Jonathan Hallén Kävlinge Furulunds BK GR 17 55
Oscar Josarp Varbergs Bois brottarklubb GR 17 55
Khalid Jumazada Karlshamns BK GR 17 60
Cosmin Anton Klippans brottarklubb GR 17 60
Johan Hallberg BK-Trim GR 17 65
Oskar Johansson Bk Pan GR 17 65
Ali vacoev Osby aobk GR 17 65
Denny Chjan Värnamo bk GR 17 65
Vincent Hansson Kävlinge Furulunds BK GR 17 65
Joel Olsson BK Atle GR 17 65
Oliver månsson Osby aobk GR 17 77
Rasmus Elofsson BK Ore GR 17 80
Isac Eng Klippans brottarklubb GR 17 92
Milton Viebke HBK Bergania GR 9 22
Omar Fakhro Svedala BK GR 9 23
LIIONELL PEREZ POULMA MALMÖ TIGERS GR 9 23
Mohammad Hallak Limhamns BK GR 9 24
Charlie Skantz Kungsbacka BK GR 9 24
Yones Saado Limhamns BK GR 9 25
Leo Karlsson Skarabrottarna Bk Sana GR 9 26
Malte Håkansson BK Ore GR 9 26
Bastian Amar BK Atle GR 9 26
Wilmer Pålsson Bjuvs BK GR 9 27
Lavrentiy Makar Fagersta Kampsportcenter GR 9 28
Adam Abdallah Limhamns BK GR 9 28
Viggo lilliesköld Skarabrottarna Bk Sana GR 9 29
Ville Andersson Marsvinsholms IF GR 9 29
Melvin Lindqvist Marsvinsholms IF GR 9 29
Zackarias Lindblad BK Ore GR 9 30
Melvin Torstensson Varbergs Bois brottarklubb GR 9 30
Emil Clarinsson BK Ore GR 9 32
Nikita Carabet Vellinge BK GR 9 32
Oliver Wahlström HBK Bergania GR 9 32
Alfred Åhlander Värnamo bk GR 9 35
James Geiverz BK Ore GR 9 41
Josef Fares Bk Envig GR 9 57
Sarah Andersson Helsingborgs Wrestling Team WW 11 25
Minna Lindholm Skarabrottarna Bk Sana WW 11 26
Linnea Freij IK Sparta WW 11 28
Tindra Lilja Klippans BK WW 11 28
Isa Karlsson Skarabrottarna Bk Sana WW 11 30
Evelina Gustavsson Sösdala BK WW 11 30
Alma Karlsson IK Sparta WW 11 30
Liv Olsson Limhamns BK WW 11 30
Maya Sandqvist Värnamo bk WW 11 31
Wilda lilliesköld Skarabrottarna Bk Sana WW 11 32
Matilda Neckfors Höörs bk WW 11 32
Heidi Liljeberg Helsingborgs Wrestling Team WW 11 32
Nicolina Fröjd Bjuvs BK WW 11 32
Maja Julin Svedala BK WW 11 35
Vilma Moden Bk Velo WW 11 35
Tuva Stenmark Helsingborgs Wrestling Team WW 11 35
Enya Rudhem/Holm Skarabrottarna Bk Sana WW 11 36
Signe Olsson Hästveda Brottarklubb WW 11 38
Vanessa Azzam Hästveda Brottarklubb WW 11 38
Anna Flygare IK Dana WW 11 38
Stella Seth Limhamns BK WW 11 40
Ado Kanteh Kungsbacka BK WW 11 40
Madelen Adamsson Bjuvs BK WW 11 41
Pella Wingård Limhamns BK WW 11 42
Alva Lundgren BK Atle WW 11 42
Gabriella Nikitidis Bjuvs BK WW 11 43
Enya Molin Marsvinsholms IF WW 11 44
Gry Molin Marsvinsholms IF WW 11 44
Rocki Bergquist Svedala BK WW 14 33
Vanja Philipsson Klippans BK WW 14 33
Elena Makar Fagersta Kampsportcenter WW 14 39
Tindra Persson Svedala BK WW 14 39
Tilda Jivenius Bk Velo WW 14 39
Ylva Ahlberg Boström Kävlinge Furulunds BK WW 14 39
Elin Mirheden Dalby BK WW 14 39
Julia Lindström Klippans BK WW 14 39
Elsa Harström Varbergs Bois brottarklubb WW 14 39
Mira kronholm Bk Velo WW 14 42
Evelina Larsen Dalby BK WW 14 42
Gabriella Freij IK Sparta WW 14 42
Stella Orensztajn Helsingborgs Wrestling Team WW 14 42
Vera Stoltz Helsingborgs Wrestling Team WW 14 42
Ellen Mörngård IK Dana WW 14 42
Saga Beck Klippans BK WW 14 46
Aleria Lindblom Fernandez Kävlinge Furulunds BK WW 14 46
Isabella Gudmundsdottir Dalby BK WW 14 46
Moa Karlsson IK Sparta WW 14 46
Maja Rubensson BK Viking WW 14 46
Susan Larsen Helsingborgs Wrestling Team WW 14 46
Edith Ask Svedala BK WW 14 50
Lova Moden Bk Velo WW 14 50
Olivia Nilsson IK Sparta WW 14 50
Elsa Eichholzer Helsingborgs Wrestling Team WW 14 50
Isabel Lundqvist Bjuvs BK WW 14 50
Olivia Johansson BK Atle WW 14 50
Märtha joelsson Bk Velo WW 14 54
Ella Nilsson Helsingborgs Wrestling Team WW 14 54
Kajsa Bäckman BK Atle WW 14 54
Ebba Halen Varbergs Bois brottarklubb WW 14 54
Vera Jussila Helsingborgs Wrestling Team WW 14 58
Tova Hansson BK Atle WW 14 58
Ylva Jussila Helsingborgs Wrestling Team WW 14 62
Freja Holmberg Svedala BK WW 17 46
Tindra Dalmyr Varbergs Bois brottarklubb WW 17 49
Elna Federley Svedala BK WW 17 53
Johanna Meggerle Svedala BK WW 17 53
Jasmine Liljedahl Bk Velo WW 17 53
Nellie Söderqvist Bk Velo WW 17 53
Maja Trellid IK Sparta WW 17 53
Minea Stanic Helsingborgs Wrestling Team WW 17 53
Mathilda Viebke Helsingborgs Wrestling Team WW 17 53
Sofia Liljeberg Helsingborgs Wrestling Team WW 17 53
Linn Askelius Varbergs Bois brottarklubb WW 17 53
Wilma Skoog Klippans BK WW 17 57
Isabell Silander Helsingborgs Wrestling Team WW 17 61
Mikaela Viebke Helsingborgs Wrestling Team WW 17 61
Molly Dahlin Klippans BK WW 17 61
Alice Hallberg Sösdala BK WW 17 62
Maja Forsback Bk Velo WW 17 65
Freja Svärd Kungsbacka BK WW 17 65
Hilda Lindqvist Marsvinsholms IF WW 9 22
Tove Strumbecker Hörby BK WW 9 22
Ester Issal Värnamo bk WW 9 24
Emma Olsson BK Atle WW 9 25
Elsa Johansson BK-Trim WW 9 26
Ester Rubensson BK Viking WW 9 26
Nora Nilsson Eslövs AI WW 9 27
Emma Cronholm Sösdala BK WW 9 29
Elsa Ransheim Helsingborgs Wrestling Team WW 9 31
Svea Falk BK Atle WW 9 31
Alice Andersson Helsingborgs Wrestling Team WW 9 33
Saga Persson Sösdala BK WW 9 35
Kayleigh Segerlind Limhamns BK WW 9 37

 

Besökare sedan 29/1 2011
Idag: 1 Igår: 3
Totalt: 3361 Medel/dag: 8
Valid XHTML 1.0 Transitional
Logga in